Túto logickú hádanku dokážu vyriešiť iba matematickí géniovia! Očakávate, že sa tam dostanete za menej ako 45 sekúnd?

Hádanky, mozgové hry a intelektuálne výzvy sú na internete a sociálnych sieťach veľmi populárne. Používatelia internetu radi prijímajú podnetné výzvy, ktoré stimulujú myseľ a zvyšujú úroveň myslenia. Preto je tento typ výzvy taký lákavý! IQ test je jedným z nich.

Úlohou je nájsť hodnotu chýbajúceho čísla v poslednom kruhu. Musíte nájsť logiku výpočtu medzi rôznymi kruhmi. Pred začatím výzvy sa zhlboka nadýchnite a sústreďte sa! IQ testy sú určené na testovanie mentálnych a kognitívnych schopností jednotlivca na základe série otázok a výziev.

Ponúkajú skvelú príležitosť na stimuláciu mozgu, zlepšenie koncentrácie a pamäti. Preto je IQ test užitočným nástrojom na posúdenie vašich intelektuálnych schopností a úrovne myslenia!

IQ test: nájdite chýbajúcu hodnotu v poslednom kruhu!

IQ testy a hádanky sú zábavným spôsobom, ako otestovať svoju logiku a schopnosti riešiť problémy. Je to zábavná výzva pre precvičte si mozog. V tomto prípade výzva je nájsť chýbajúcu hodnotu posledného kruhu.

IQ test, akú hodnotu má chýbajúce číslo v treťom krúžku
IQ test

Nájdenie správnej odpovede si vyžaduje pochopenie prepojenia medzi rôznymi kruhmi a nájdenie toho správneho. logika výpočtu. Ide teda o cvičenie, ktoré od nás bude vyžadovať testovanie našich kognitívnych schopností. Hádanky sú dobrým spôsobom, ako udržať náš mozog vo forme a stimulovať našu inteligenciu.

Aby ste v takejto výzve uspeli, musíte sa sústrediť a byť logický. Je dôležité pochopiť prepojenie medzi rôznymi kruhmi a nájsť správnu logiku na výpočet chýbajúcej hodnoty.

Dobrá koncentrácia a dobrá metóda sú nevyhnutné na vyriešenie týchto hádaniek, ktoré stimulujú našu inteligenciu a umožňujú nám precvičiť si mozog. Napokon, IQ testy sú zábavným a zábavným spôsobom, ako otestovať vašu schopnosť analyzovať situácie.

Riešenie výzvy

Správna odpoveď bola 6! Ďakujem všetkým, ktorí si našli čas na splnenie tejto výzvy. V skutočnosti sa súčet dvoch hodnôt v hornej časti rovnal vynásobeniu čísla v dolnej časti číslom 9.

To je presne to, čo získate sčítaním 50 a 31, čím získate spolu 81, a vynásobením 9 x 9 pre rovnaký výsledok.

podobne, 42 + 21 = 63 a 7 x 9 dal aj 63.

nakoniec 43 + 11 = 54 a 6 x 9 = 54 potvrdili našu hypotézu.

Neváhajte zdieľať túto intelektuálnu výzvu okolo seba na sociálnych sieťach!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » Túto logickú hádanku dokážu vyriešiť iba matematickí géniovia! Očakávate, že sa tam dostanete za menej ako 45 sekúnd?