Túto matematickú výzvu má každý na dosah, no nájdete riešenie za menej ako 45 sekúnd?

Test QI - quel est le nombre manquant

Najnovšia internetová senzácia nie je nič iné ako matematická výzva, ktorá testuje mysle miliónov ľudí. Táto hádanka, ktorá sa na prvý pohľad môže zdať zložitá, bola predmetom mnohých diskusií. Virtuózi čísel zabezpečujú, že môžu vyriešiť to za menej ako 45 sekúnd, ale bežnému človeku to môže trvať trochu dlhšie. V každom prípade jedno je isté: túto výzvu má každý na dosah, všetko, čo potrebujete, je trpezlivosť a sústredenie.

Matematika je ako skúmanie neznámeho labyrintu: každý krok vás môže priviesť k riešeniu alebo vás môže zviesť ďalej. Jedno je však isté: každá chyba vás približuje k východu.

Ste pripravení na výzvu?

Ak sa považujete za znalca matematiky alebo len radi riešite hádanky, táto výzva je pre vás. Vyžaduje vašu logiku a vašu schopnosť dešifrovať kódy. A ak prejdete týmto testom bez incidentov, prečo neskúsiť ešte zložitejšiu hádanku? Koniec koncov, výzvy sú na to, aby sa splnili, však?

IQ test - aké je chýbajúce číslo
IQ test: aké je chýbajúce číslo?

Vírusový fenomén

Tento matematický test nie je len intelektuálnou výzvou: je to aj skutočný vírusový fenomén. Zdieľané na sociálnych sieťach vzbudilo množstvo reakcií a nechalo zmätok nejedného užívateľa internetu. Rozruch okolo tejto hádanky svedčí o chute verejnosti po tomto type podnetných, zamyslených a neobyčajných výziev.

Tip, ktorý vám pomôže

Malá rada, ktorá vám pomôže pri vašej úvahe: nekomplikujte si život. Kľúčom k tejto hádanke je jej jednoduchosť. V skutočnosti je navrhnutý tak, aby stimuloval váš mozog, ale nie aby vás bolela hlava.

Prečítajte si tiež:   Ako odhaliť manipulatívneho partnera, ktorý je zamilovaný: 7 účinných tipov pre vás

Odpoveď na hádanku

A pre tých, ktorí sa ešte len škriabu na hlavu, nebojte sa, riešenie máme na obrázku nižšie.

IQ test - aké je chýbajúce číslo _ - riešenie
Riešenie

Je to skvelá príležitosť otestovať si svoje pozorovacie schopnosti a zmysel pre detail. Ak na to stále neviete prísť, nenechajte sa odradiť: riešenie sa vám bude zdať zrejmé, keď ho uvidíte.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Psychológia » Túto matematickú výzvu má každý na dosah, no nájdete riešenie za menej ako 45 sekúnd?