Týždenný horoskop na 20. až 26. marca 2023 je nepriateľský pre 3 znamenia zverokruhu: týždeň frustrácie a hnevu!

Zaujíma vás, čo môže astrológia prezradiť o týždni od 20. do 26. marca 2023? Preskúmame zarovnanie hviezd na oblohe a uvidíme ako to ovplyvní rôzne znamenia zverokruhu.

Ako možno viete, každá planetárna poloha sa odráža v našich životoch a ovplyvňuje našu náladu. Pre tento týždeň je Mars v Blížencoch a má tendenciu vyvolať nepriateľstvo.

Nový mesiac v Baranovi sľubuje intenzívny týždeň. bohužiaľ, niektoré znamenia zverokruhu budú ovplyvnené viac ako iné. Takže, pripravme sa zistiť, aký potenciál majú ľudia narodení v týchto znameniach zverokruhu!

Postavenie hviezd má značný vplyv na našu náladu a náš život!

Týždenný horoskop od 20. do 26. marca 2023 – 3 negatívne ovplyvnené znamenia zverokruhu
Týždenný horoskop od 20. do 26. marca 2023: 3 negatívne ovplyvnené znamenia zverokruhu

Poďme spolu objaviť, ako Mars v Blížencoch a nov v Baranovi ovplyvňujú rôzne znamenia zverokruhu na týždeň od 20. do 26. marca 2023. Ktoré astrologické znamenia sú týmito javmi ovplyvnené? Ako ovplyvnia planetárne aspekty ich životy? V tomto článku to preskúmame, takže nepremeškajte svoju šancu a čítajte ďalej!

Lions (23. júla – 22. augusta): prekážky budú prichádzať jedna za druhou!

THE levyaj pri dobrom úmysle narazí na prekážky, ktoré nebude ľahké prekonať.

Trpezlivosť bude ich najlepším spojencom a budú sa musieť naučiť zmierňovať svoj charakter, aby prekonali tieto ťažkosti. Tento týždeň môže byť pre Lions komplikovaný, no budú musieť držať nádej a vytrvať.

Panna (24. 8. – 23. 9.): Problémy priťahujete ako magnet!

Ak ste sa narodili v znamení panenskýváš horoskop na tento týždeň neoznamuje najlepšie časy.

V skutočnosti riskujete, že problémy pritiahnete ako magnet, keď ste mohli ťažiť z pozitívnych vĺn tohto začiatku jari.

Ale nezúfajte, pretože ste známy svojou odvahou a vytrvalosťou! Buďte si istí svojimi schopnosťami a držte sa, pretože ťažkosti budú čoskoro za vami.

Ryby (19. 2. – 20. 3.): Veľký tlak na vaše ramená!

Horoskop na tento týždeň sa ukazuje byť pre Ryby trochu náročný. Baran tam bude, ale nie tento týždeň.

Pocítite intenzívny tlak z profesionálneho aj emocionálneho hľadiska a budete musieť byť trpezliví. Zachovajte pokoj a nenechajte sa prevalcovať stresompretože svoje problémy nevyriešite podráždením.

Nájdite si čas na zamyslenie sa nad svojou situáciou a nájdite konštruktívne riešenia. Zostaň pozitívnyaj keď to nie je ľahké!

Ďakujem všetkým čitateľom za ich čas a záujem. Dúfame, že sa vám tento článok páčil. Ak to považujete za užitočné, budeme radi, ak ho budete zdieľať so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Týždenný horoskop na 20. až 26. marca 2023 je nepriateľský pre 3 znamenia zverokruhu: týždeň frustrácie a hnevu!