Týždenný horoskop: týždeň od 1. do 7. mája 2023 bude silne ovplyvnený zatmením Mesiaca!

Tento týždeň od 1. do 7. mája 2023 sa bude niesť v znamení zatmenie Mesiaca 5, ktorý by mal ovplyvňovať náš život podľa nášho astrologického znamenia. Mesiac v Škorpiónovi a v zatmení môže mať veľký vplyv na vašu náladu a váš postoj k životu.

Pozrite si svoj týždenný horoskop, aby ste to zistili Ako táto poloha Mesiaca ovplyvní vaše znamenie zverokruhuako aj ostatné planetárne aspekty a ich dôsledky vo všetkých oblastiach vášho života.

Nakoniec nezabudnite, že každý jednotlivec je jedinečný a to astrologické predpovede nie sú absolútne pravdy. Doprajte si tento čas na rozmyslenie určiť, čo potrebujete aby ste dosiahli svoje osobné ciele.

Vašou najväčšou silou je vybrať si. – Ralph Waldo Emerson

Horoskop na týždeň od 1. do 7. mája 2023
Horoskop na týždeň od 1. do 7. mája 2023

Poďme do nového týždňa! Tu je to, čo pre vás hviezdy plánujú od 1. do 7. mája 2023.

Baran (21. marca – 19. apríla)

Tento týždeň môže Barana čakať hektické obdobie. A zatmenie Mesiaca sa uskutoční 5. mája a mala by vám priniesť nepredvídateľnú zmenu nálady. Môžete mať pocit, že vaša energia je vyčerpaná a vaše emócie sú nestabilné. Snažte sa nereagovať prehnane na impulzy, pretože môžu byť nesprávne.

THE vzťahy, najmä rodinný alebo romantický, bude problematickejší ako zvyčajne. Hádky môžu ľahko vzniknúť, ak si nenájdete čas na to, aby ste jasne komunikovali a veci upokojili.

Veľmi nepomôžu ani nadčasy v práci alebo spoločenské povinnosti, ktoré do vašej už aj tak hektickej rutiny pridajú ešte viac neznámych. Nezabudnite sa na chvíľu nadýchnuť a urobiť krok späť, keď sú veci príliš stresujúce.

optimizmustrpezlivosť a vďačnosť sú cenné nástroje, ktoré môžu úplne zmeniť to, čo tento týždeň ponúka.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Tento týždeň budú musieť Býci nájsť rovnováhu medzi pracovnými povinnosťami a osobným životom. S nastávajúcim zatmením Mesiaca 5. májmôžete zaznamenať významné zmeny vo svojej kariére.

Nastal čas prijať nové iniciatívy a uviesť svoje plány do praxe, aby ste dosiahli svoj dlhodobý cieľ. Nezanedbávajte však ani sentimentálnu sféru! Na udržanie dobrého vzťahu s partnerom budete potrebovať trochu viac prítomnosti a pozornosti.

Býk bude tento týždeň pomerne produktívny, čo profesionálne povzbudí pozitívne výsledky. Snažte sa venovať rovnakú pozornosť aj svojmu okoliu, aby mohli naplno využívať vašu podporu a láskavosť. Pomôže to vybudovať silné putá a udržať mier okolo vás.

Blíženci (22. mája – 21. júna)

Tento týždeň sa 5. máj, dôjde k vzácnej astronomickej udalosti so zatmením Mesiaca. Tento astrologický efekt ovplyvní váš milostný a finančný život. Tieto pozitívne vibrácie však môžete využiť na maximum, aby ste veci zvládli.

Váš milostný život bude tento týždeň šťastnejší. Budete cítiť lásku v hojnosti a bude veľa možností, ako tráviť čas s partnerom alebo blízkymi priateľmi. Je možné, že sa prijmú dôležité rozhodnutia na budovanie vašej spoločnej budúcnosti.

Čo sa týka financií, situácia bude tento týždeň zmiešaná a možno zistíte, že vaše financie sú z krátkodobého hľadiska neisté. Bude to však dobrá príležitosť využiť svoju predstavivosť a preskúmať nové spôsoby generovania príjmov, ktoré by sa z dlhodobého hľadiska mohli ukázať ako veľmi výnosné.

Na záver, tento týždeň bude bohatý na možnosti Blíženci. Prijmite moment a zostaňte pozitívni, keď vystúpite zo svojej komfortnej zóny a preskúmate všetko, čo život ponúka.

Rakovina (22. jún – 22. júl)

Tento týždeň sa 5. máj, dôjde pri zatmení Mesiaca k vzácnemu kozmickému úkazu. Táto udalosť vám môže poskytnúť ďalšiu podporu, aby ste mohli čeliť výzvam, ktoré vás čakajú, a dosiahnuť svoje ciele. Zaujímavé príležitosti by sa vám mohli naskytnúť, ak ste otvorení možnostiam, ktoré vám týždeň pravdepodobne ponúkne.

Táto rýchla zmena atmosféry však môže ovplyvniť aj vašu náladu. Vaša úzkosť sa môže zvýšiť a môžu prevládať pocity neistoty. Pokúste sa zostať v pokoji a v prípade potreby si oddýchnite.

Vaša intuícia bude tento týždeň veľmi silná, preto si dávajte pozor, aby ste ju neopustili. Počúvajte ju, pretože by mohla byť zdrojom inšpirácie a usmerniť vaše rozhodnutia.

Lev (23. júl – 22. august)

Tento týždeň 1. až 7. mája 2023, znamenie zverokruhu Lev uvidí, že sa objaví tmavý mesiac. Nemusíte sa však obávať, pretože Leošovi ponúkne veľkú múdrosť a cenné lekcie.

leví horoskop
znamenie leva

Budete sa tešiť vynikajúcemu zdraviu a vaša morálka bude vysoká. Romantické vzťahy budú oveľa lepšie ako normálne a v spoločnosti partnera strávite intenzívne chvíle, ktoré vám prinesú veľa radosti.

Pokiaľ ide o finančnú stránku, tento týždeň pravdepodobne nastanú výzvy. Ale vďaka svojmu vrodenému zmyslu pre finančný manažment nájdete vhodné riešenia na prekonanie týchto ťažkostí.

Panna (23. augusta – 22. septembra)

Tento týždeň bude Panna testovaná a budete musieť byť trpezliví. Tam Mesiac vstúpi zatmenie 5. mája, čo môže zvýšiť napätie a podkopať váš zdravý rozum. Ak si však doprajete čas na to, aby ste boli pokojní a premýšľali, môže to byť dobrý čas uviesť veci na pravú mieru.

Na úrovni srdca sa dajú očakávať krásne chvíle! Toto obdobie je veľmi sľubné pre váš milostný život a pre existujúce vzťahy. Objatia a nežnosti tam budú, tak si to užite!

Po finančnej stránke je pravdepodobné, že dôjde k vzostupom a pádom. Budete musieť byť opatrní pri svojich finančných rozhodnutiach, aby ste príliš neriskovali alebo neprišli o svoje peniaze. Buďte trpezliví a taktizujte pri výbere.

Nakoniec sa pokúste venovať pozornosť svojmu fyzickému zdraviu, pretože to môže byť ohrozené tlakom, ktorý tento týždeň znamená.

Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Budete sa musieť prispôsobiť udalostiam tohto týždňa, Váhy. THE 5. májdôjde k zatmeniu Mesiaca a určite zmení dynamiku vecí.

Môže to znamenať náhle zmeny vo vašom milostnom živote, takže buďte pripravení na všetky druhy prekvapení. Neočakávajte, že veci pôjdu obvyklým spôsobom.

Ako už bolo povedané, ak to vezmete tak, ako to príde, vaša kariéra má tento týždeň veľa výhod!

Ak ste ochotní tvrdo pracovať, aby ste to dosiahli, môže sa vám naskytnúť vzrušujúca príležitosť alebo povýšenie. Je dôležité využiť túto šancu a využiť ju na maximum.

Škorpión (23. október – 22. november)

Tento týždeň sa mohol Škorpión cítiť emocionálne na jazde na horskej dráhe. A zatmenie Mesiaca Príčinou týchto intenzívnych pocitov by mohol byť 5. máj. Ponúkne však aj jedinečnú šancu učiť sa a otvárať sa novým perspektívam, ak ste pripravení túto príležitosť využiť.

škorpiónový horoskop
Znamenie Škorpión

Môžete tiež ťažiť z pozitívnych vibrácií, ktoré vaše znamenie začína pociťovať a budú pokračovať až do konca týždňa. Tieto dobré vibrácie vám môžu pomôcť nájsť hlbší zmysel skúseností, ktorými ste prešli.

Škorpióni by si však mali uvedomiť, že to bude náročný týždeň a musia si dopriať čas na oddych a starostlivosť o seba. Ak nevenujete pozornosť signálom, ktoré vysiela vaše telo a vaša myseľ, riskujete, že premeškáte príležitosti, ktoré sa vám naskytnú.

Strelec (23. november – 21. december)

Tento týždeň je v znamení Strelec je ovplyvnená pomerne zmiešanou atmosférou. Na jednej strane si môžete užívať určitú stabilitu vo veciach sentimentu a lásky. Ale pozor nazatmenie Mesiaca ktorý sa uskutoční 5. mája!

Tento jav môže spôsobiť určité napätie vo vzťahoch a momenty stresu. Na druhej strane, priaznivé energie, ktoré tento týždeň bežia, by vám mali umožniť zažiť veľmi produktívne chvíle na profesionálnej úrovni aj napriek niektorým prekážkam.

Zostaňte v strehu po príležitostiach, ktoré sa naskytnú, a nezanedbávajte dobré rady, ktoré počas tohto obdobia dostanete.

Na záver si nezabudnite urobiť priestor na relax, aby ste načerpali nové sily po dlhom dni plnom aktivít a emócií.

Kozorožec (22. december – 20. január)

Tento týždeň sa planetárnych energií bude vo váš prospech pre sentimentálnu stránku a zdravie. Budete sa cítiť milovanejší a pripravený čeliť životným vzostupom a pádom.

A Čierny mesiacalebo zatmenie Mesiaca, sa uskutoční 5. mája, čo môže spôsobiť otrasy vo vašej každodennej rutine.

Bude to ideálna príležitosť na zaslúžený oddych a zamyslenie sa nad zmenami, ktoré chcete vo svojom živote urobiť.

Financie budú tento týždeň zmiešané, preto sa snažte sledovať svoje výdavky, aby ste dosiahli dlhodobé ciele.

Nebuďte však na seba príliš prísni, ak veci nejdú podľa plánu: buďte trpezliví a nasledujte svoj inštinkt, aby ste našli to najlepšie riešenie. Zostaňte optimistickí tvárou v tvár výzvam, ktoré vám život môže priniesť, pretože to oživí vašu motiváciu.

Vodnár (21. januára – 19. februára)

Tento týždeň budete čeliť vzrušujúcim a zaujímavým výzvam, ktoré prispejú k vášmu rastu a dosiahnutiu veľkých cieľov.

Môžete využiť a zatmenie Mesiaca 5. mája, ktorá otvorí dvere vzrušujúcim možnostiam v oblasti osobného a profesionálneho rastu. Môže to však viesť aj k určitej emocionálnej nestabilite, pretože to bude intenzívny čas pre vaše plány a ambície.

Nedovoľte, aby sa zmocnila vaša impulzívnosť, ak nie ste spokojní so súčasnou situáciou. Urobte si čas potrebný na to, aby ste si premysleli najvhodnejšie riešenia predtým, než začnete konať. Využite tento čas na to, aby ste sa naučili nové veci, našli kreatívne spôsoby práce na svojich projektoch alebo si jednoducho užili pokoj a pohodu.

Ryby (20. február – 20. marec)

Ten týždeň Mesiac vznesie sa čierne na oblohe pre výnimočnú udalosť: a zatmenie Mesiaca, ktorá sa uskutoční 5. mája. Bude to pre vás veľmi špeciálny moment plný symbolického významu!

Ryby budú mať príležitosť vidieť veci v novom svetle a možno aj nájsť odpovede na otázky, ktoré si kládli už dlho.

Po srdcovej stránke bude týždeň priaznivý pre Ryby. Vďaka pozitívnemu vplyvu hviezd sa vám bude s partnerom ľahšie komunikovať. Oplatí sa to a vaše vzťahy posilní vaša schopnosť byť k manželovi otvorenejší a úprimnejší.

Po finančnej stránke si budeme musieť dávať pozor. Tento týždeň bude potrebné urobiť dôležité rozhodnutia, preto sa pokúste zvážiť klady a zápory skôr, ako začnete konať. Ak ste v pokušení riskantnou možnosťou, uistite sa, že to bude v poriadku predtým, ako urobíte skok.

Prečítajte si tiež:   Toto znamenie čínskeho zverokruhu je najcharizmatickejšie zo všetkých: nikto mu neodolá!
Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Týždenný horoskop: týždeň od 1. do 7. mája 2023 bude silne ovplyvnený zatmením Mesiaca!