Vedeli ste, že výber okuliarov prezrádza veľa o vašej osobnosti? Aká je tá vaša?

Všetci módni závisláci potrebujú svoj obľúbený doplnok. V tomto ročnom období, keď stále svieti slnko, je čas vytiahnuť slnečné okuliare a relaxovať. Každý pár má svoje vlastné vlastnosti a môže vám dodať pocit obnovy.

Vyberte si z týchto 6 štýlových slnečných okuliarov, ktoré odhalia vašu skutočnú osobnosť.

Test osobnosti: Čo prezrádza váš obľúbený pár slnečných okuliarov?
Test osobnosti: Čo prezrádza váš obľúbený pár okuliarov?

Pohľad na modely, ktoré robia rozdiely

Model 1

Neviete, čo vám život pripravil, ale ste pripravení vydať sa na dobrodružstvo. Máš nádych bláznivosti a máš rád spontánnych ľudí. Nedržíte sa noriem a radšej si určujete svoje vlastné.

Model 2

Ste skôr tichý a oceňujete klasiku. Nachádzate šarm tam, kde ho iní nenachádzajú, čo je obdivuhodné. Radšej sa držíte pri zemi, ale neváhate sa občas nápadne objaviť, aby ste pripomenuli svoju prítomnosť.

Prečítajte si tiež:   6 správaní vášho partnera, ktoré dokazujú, že ste v toxickom vzťahu

Model 3

Váš vstup je vždy istý. Ste pokojný voči sebe i ostatným. Môže byť pre vás ťažké spomaliť a vydýchnuť si, ale vaši blízki sa postarajú o to, aby ste nestratili dych, kvôli nim aj kvôli vám.

Model 4

Ste príjemný človek, ale každý vie, že vaša pichľavá stránka sa môže kedykoľvek prejaviť. Viete, ako počúvať a prijímať kritiku bez toho, aby ste si nechali šliapať na päty. Vaše činy sú možno jednoduché, ale vykonávate ich s eleganciou.

Model 5

Nebojíte sa deliť o pozornosť s ostatnými, ale keď je rad na vás, aby ste oslnili, robíte to s úplnou ľahkosťou. Možno ste niekedy plachý alebo ľahkovážny, ale viete, kedy je správny čas zvýšiť hlas a navodiť atmosféru.

Prečítajte si tiež:   Vysávač: obľúbená technika narcistických zvrhlíkov v toxických vzťahoch

Model 6

Vaša povaha je pokojná, chladná a kontrolovaná. Viete, ako ísť s prúdom bez toho, aby ste sa zbytočne stresovali. Malé starosti nestojí za čas, ktorý by sme podľa vás mohli na ne strácať. A ak ešte nevlastníte koženú bundu, mala by sa stať súčasťou vášho šatníka.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Psychológia » Vedeli ste, že výber okuliarov prezrádza veľa o vašej osobnosti? Aká je tá vaša?