Veľké šťastie čaká tieto 4 astrologické znamenia od 7. novembra 2023 s retrográdnym Jupiterom v Býkovi

Svetlá budúceho šťastia: Retrográdny Jupiter prináša obdobie blahobytu a prekvapení pre tieto štyri astrologické znamenia!

Astrológia je fascinujúca oblasť, ktorá nám umožňuje dozvedieť sa viac o našej osobnosti, našich vzťahoch a našom osude. Pohyby planét majú vplyv na náš život a niektoré astrologické znamenia sú niekedy v určitých obdobiach zvýhodnené. Z 7. novembra 2023Jupiter retrográdny vstúpi do Býka a ponúkne príležitosť na hojnosť a šťastie tým, ktorí sa narodili v štyroch konkrétnych znameniach.

V tomto článku zistíme, ktoré astrologické znamenia sú pripravené využívať výhody retrográdneho Jupitera v Býkovi, ale aj oblasti, v ktorých môžu očakávať toto nečakané šťastie. Tak čo, patríte medzi tých šťastlivcov?

Znamenie č.1: Býk – Regenerácia a materiálna hojnosť

Silný, spoľahlivý a odhodlaný Býk je známy tým, že je usilovný a skutočný milovník pozemských pôžitkov. Keď retrográdny Jupiter vstúpi do Býka, toto znamenie môže očakávať, že dostane a nová energia napredovať vo svojich projektoch. V znamení šťastia bude aj finančná sféra, ktorá Býkom ponúka skvelé vyhliadky na materiálnu hojnosť.

Prečítajte si tiež:   Vodné znamenia môžu očakávať obrovské šťastie od júna!

Retrográdny Jupiter stimuluje projekty

Domorodci Býci, ktorí zažili ťažkosti alebo blokády vo svojich projektoch, si budú môcť konečne trochu vydýchnuť. Retrográdny Jupiter bude skutočne uprednostňovať regenerácia a profesionálny rozvoj, prinášajúci nové možnosti rozvoja. Teraz je ideálny čas vrátiť sa k starým ašpiráciám alebo sa pustiť do nového podnikateľského dobrodružstva.

Šťastie a finančná hojnosť

Niet pochýb o tom, že Býk toto priaznivé obdobie pre svoje portfólio ocení. Prítomnosť retrográdneho Jupitera v Býkovi zvyšuje šance na finančný úspechnech už ide o akúkoľvek oblasť: investície, dedičstvo, zvýšenie platu… Dosť na uspokojenie tohto znamenia milujúceho materiálne pohodlie a finančné zabezpečenie.

Tieto 4 astrologické znamenia budú mať od 7. novembra 2023 väčšie šťastie vďaka retrográdnemu Jupiteru v Býkovi
Tieto 4 astrologické znamenia budú mať od 7. novembra 2023 väčšie šťastie vďaka retrográdnemu Jupiteru v Býkovi

Znamenie č. 2: Rak – Romantika a rodinné naplnenie

Rak, citlivý, lojálny a pripútaný k rodinným hodnotám, je veľmi pripútaný k väzbám srdca. Keď retrográdny Jupiter vstúpi do Býka, domorodci z tohto astrologického znamenia si budú môcť vychutnať skutočný podpora lásky a zažijú nečakané naplnenie vo svojom citovom a rodinnom živote.

Prečítajte si tiež:   Potvrdíte to? Tieto 3 znamenia čínskeho zverokruhu sú známe tým, že často hovoria za chrbtom iných!

Vzácna šanca nájsť lásku

Tento astrálny aspekt bude obzvlášť prospešný na sentimentálnej úrovni. Nezadaní budú mať všetky šance na významné stretnutie, ktoré by mohlo zmeniť ich životy. Čo sa týka tých, ktorí sú už vo vzťahu, ich vzťah bude posilnený zvýšenou spoluúčasťou a nežnosťou.

Rodinná harmónia

Rakovina je znamením, ktoré je silne spojené s rodinou a tradíciami, a preto nie je prekvapujúce, že v tomto priaznivom období sa uprednostňuje aj harmónia v domácnosti. Rodáci s rakovinou tak budú môcť ťažiť z a upokojujúce podnebie a vrelé so svojimi blízkymi, čo prispieva k upevňovaniu rodinných väzieb.

Znamenie č. 3: Panna – Profesionálny a organizačný rast

Analytická, metodická a oddaná Panna nachádza naplnenie v dobre vykonanej práci a organizácii. Vplyv retrográdneho Jupitera v Býkovi mu preto poskytne značnú podporu pri realizácii jeho profesionálnych projektov a skvalitnení jeho každodenného života.

Prečítajte si tiež:   Astrologické znamenia, ktoré čakajú neočakávané príjmy: Kto sa teší na finančný príval budúci týždeň?

Dobrý čas na pokrok

Domorodci v Panne budú môcť počítať s blahodarnými účinkami retrográdneho Jupitera na rozvíjať svoju kariéru. Toto obdobie súvisí s predchádzajúcim úsilím a umožní týmto ľuďom postúpiť po rebríčku, získať povýšenie alebo získať nové povinnosti.

Hladší každodenný život

Pre Pannu, ktorej element Zeme ju robí prirodzene usporiadanou a štruktúrovanou, bude toto astrálne obdobie príležitosťou dať si do poriadku svoje záležitosti a optimalizovať svoj čas. Praktické aspekty života budú výrazne uľahčené, ponúkajúc domorodcom tohto znamenia denne pokojnejší a vyrovnanejší.

Znamenie #4: Kozorožec – Duchovná sila a emocionálna zrelosť

Ambiciózny, trpezlivý a odolný Kozorožec nájde v retrográdnom Jupiterovi v Býkovi zdroj energie na posilnenie ich spirituality a prehĺbenie emocionálnej zrelosti.

Rozvinutá spiritualita

Domorodci v znamení Kozorožca budú môcť využiť toto priaznivé obdobie na to, aby vyživili svoju dušu a viac sa spojili so svojím duchovným rozmerom. Zážitky a stretnutia budú cestami, ktoré Kozorožcovi umožnia objaviť samých seba ešte hlbšie.

Emocionálna zrelosť

Retrográdny Jupiter vnesie do znamenia Kozorožca aj otvorenosť a zvýšenú citlivosť, čím podporí skutočnú prácu na sebe a lepšie pochopenie svojich emócií. Toto bude teda priaznivé obdobie na rozvoj a nejakú vnútornú múdrosť a prekonávať výzvy s gráciou a trpezlivosťou.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Veľké šťastie čaká tieto 4 astrologické znamenia od 7. novembra 2023 s retrográdnym Jupiterom v Býkovi