Viac ako 8 z 10 ľudí v tomto inteligenčnom teste neuspelo. Dokážete nájsť správnu odpoveď?

V posledných rokoch sa na internete a sociálnych sieťach stali veľmi populárnymi hlavolamy a výzvy. Ľudí naozaj baví riešiť logické hry rozvíjať svoje mentálne schopnosti a baviť sa. Jednou z obľúbených úloh je spočítať počet kruhov na obrázku. Vo väčšine prípadov sa väčšina ľudí pri odhade pomýli.. Vyskúšajme si teda spoločne túto úlohu a uvidíme, či nájdeme správne riešenie!

IQ test: Koľko kruhov je na obrázku?

Stránka IQ testy a hádanky sú zábavným a poučným spôsobom stimulácie nášho mozgu. Tieto aktivity sa môžu líšiť náročnosťou a typom, ale všetky majú rovnaký cieľ: pomôcť nám rozvíjať naše kognitívne schopnosti. V tomto prípade, zahŕňa počítanie počtu kruhov na obrázku.

Prečítajte si tiež:   Syndróm zachraniteľa v láske: 6 jasných znamení, ktoré by vás určite mali upozorniť!
IQ test: koľko kruhov existuje?
IQ test: koľko je tam kruhov?

To umožňuje nášmu mozgu používať stratégie na riešenie problémov a zlepšiť rýchlosť, akou spracovávame informácie. Keď sa teda snažíme vyriešiť skladačku, musíme nájsť spôsob, ako poskladať jednotlivé časti, aby sme sa vyrovnali s problémami, ktorým čelíme.

Na to, aby sme v tomto type výziev uspeli, je potrebná veľká koncentrácia. IQ testy a hádanky si vyžadujú zhromažďovanie informácií s cieľom nájsť efektívne a logické riešenia. Musíte byť schopní rýchlo analyzovať obrázok a nájsť presný počet kruhov, ktoré obsahuje. Kľúčom k úspechu je zostať sústredený a nenechať sa rozptyľovať vonkajšími faktormi.

Riešenie: Koľko kruhov ste napočítali?

Chceli by sme poďakovať všetkým, ktorí prijali túto výzvu a strávili čas hľadaním riešenia. V súťaži bolo 18 kruhov: 9 čiernych a 9 bielych. Dúfame, že vás táto hádanka zaujala a pobavila. Podeľte sa o ňu so svojimi priateľmi a rodinou na sociálnych sieťach a zistite, či niekto nájde riešenie! Neváhajte ju zdieľať znova a znova a dobre sa bavte!

Prečítajte si tiež:   Ako odhaliť manipulatívneho partnera, ktorý je zamilovaný: 7 účinných tipov pre vás

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Psychológia » Viac ako 8 z 10 ľudí v tomto inteligenčnom teste neuspelo. Dokážete nájsť správnu odpoveď?