Víkend 12. až 13. augusta 2023: veľké emócie a vášeň pre 3 znamenia zverokruhu

Leto je časom romantických stretnutí a intenzívnych chvíľ. Výnimkou nebude ani víkend 12. – 13. augusta 2023.Najmä pre tieto tri astrologické znamenia, ktoré budú prežívať množstvo emócií a vášne. Zistite bez ďalších slov, kto sú tieto šťastné znamenia a aké prekvapenia im hviezdy pripravili.

Taureáni: láska a spolupatričnosť

Narodení v Býku budú obzvlášť ovplyvnení astrálnymi vplyvmi tohto augustového víkendu.. Ich vládnuca planéta Venuša bude v dokonalej harmónii s Marsom, planétou energie a túžby. To znamená, že Taureáni zažijú niekoľko jednoducho nezabudnuteľných momentov na sentimentálnej úrovni.

Prečítajte si tiež:   4 znamenia zverokruhu čaká v týždni od 2. do 8. októbra 2023 neuveriteľná jazda

Romantika a zmyselnosť na programe

Tento víkend sľubuje priaznivý víkend pre Taureanov vo dvojiciach. Zväzky sa posilnia a spolupatričnosť medzi partnermi sa desaťnásobne zvýši. Bude to tiež ideálna príležitosť na zdieľanie romantických a zmyselných chvíľ, či už pôjde o večeru pri sviečkach alebo improvizovaný útek.

veľké emócie a vášeň pre 3 astrologické znamenia
veľké emócie a vášeň pre 3 znamenia zverokruhu

Sľubné stretnutia pre nezadaných

Nezadaným Taureanom môže tento víkend zaklopať na dvere láska. Hviezdy budú priať stretnutiam a láska na prvý pohľad nebude ďaleko. Príslušníkom tohto znamenia sa odporúča vyraziť von, zúčastniť sa na podujatiach alebo byť jednoducho otvorený príležitostiam, ktoré sa naskytnú.

Škorpióni: intenzívne emócie a nové zážitky

Škorpióni, ďalšie znamenie, ktorému vládne planéta Mars, tiež zažijú víkend bohatý na emócie a významné udalosti. Planéty budú usporiadané tak, aby stimulovať ich tvorivosťich citlivosť a potrebu objavovať nové obzory.

Prečítajte si tiež:   Úžasná novinka sa blíži pre 3 čínske znamenia zverokruhu v októbri 2023

Osobný a umelecký rozvoj

Toto obdobie je vynikajúce pre Škorpiónov, ktorí sa chcú vyjadriť prostredníctvom umenia, hudby alebo inej formy tvorby. Ich emócie budú zvýšené, čo ich podnieti k tomu, aby preskúmali nové spôsoby vyjadrovania sa a zdieľania svojich pocitov s ostatnými.

Objavovanie nových vášní

Pokiaľ ide o voľný čas a aktivity, Škorpióni budú chcieť objavovať nové veci, či už prostredníctvom nového športu, návštevy inšpiratívneho miesta alebo spoznávania nových ľudí. Tento víkend bude ideálnou príležitosťou vyskúšať niečo nové a vystúpiť zo svojej komfortnej zóny.

Strelci: dobrodružstvo a nezávislosť

Nakoniec aj Strelci zažijú víkend plný prekvapení a silných emócií. Ich vládnuca planéta Jupiter bude vo fáze so Slnkom, čo im prinesie veľa vzrušenia. injekcia vitality a energie počas celého víkendu.

Prečítajte si tiež:   Farby, ktoré privádzajú nezdary podľa vášho čínskeho astrologického znamenia

Dobrodružstvá a nové stretnutia

Tí, ktorí sa narodili v znamení Strelca, budú chcieť počas týchto dvoch dní zažiť niečo nezvyčajné. Naskytnú sa príležitosti na dobrodružstvo, či už ide o cestovanie, turistiku alebo stretnutia s novými ľuďmi.

Nezávislosť a asertivita

Astrálne energie tiež podporujú nezávislosť a asertivitu Strelcov. Bude to ideálny čas na prijímanie dôležitých rozhodnutí, odvahu a na to, aby ste sa rodine a priateľom ukázali v novom svetle.

Celkovo víkend od 12. do 13. augusta 2023 sľubuje pre tieto tri privilegované astrologické znamenia bohaté emócie a dobrodružstvá. Či už ide o Býka, Škorpióna alebo Strelca, každý si nájde niečo pre seba a všetci zažijú nezabudnuteľné chvíle počas tohto letného obdobia plného objavov a vášne.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Víkend 12. až 13. augusta 2023: veľké emócie a vášeň pre 3 znamenia zverokruhu