Víkendom 28. až 29. októbra nastáva pre 5 znamení zverokruhu nová éra vďaka splnu mesiaca

Záblesk nových možností: Víkendové spojenie s mesiacom prináša prekvapivé zvraty pre vyvolených!

Víkend od 28. do 29. októbra je pre 5 astrologických znamení prelomovým obdobím, ktoré znamená začiatok novej éry vďaka splnu. Skutočne, 28. októbra 2023, spln v Býkovi prinesie stabilnú a zmyselnú energiu, ktorá výrazne ovplyvní niektoré znamenia zverokruhu. Je to priaznivé obdobie na prejavenie našich túžob a dosiahnutie našich cieľov.

Obdobie priaznivé pre transformácie

Počas tohto obdobia budú kozmické energie obzvlášť priaznivé pre realizáciu našich najhlbších túžob. Dotknutých 5 znamení zverokruhu bude obzvlášť pociťovať rastúcu potrebu zmeny a obnovy vo svojom osobnom a profesionálnom živote. Budú sa preto musieť chopiť príležitostí, ktoré sa im naskytnú, a zároveň preukázať trpezlivosť a vytrvalosť.

Mesiac v splne v Býkovi: stabilná a zmyselná energia

Spln mesiaca v Býkovi prináša upokojujúcu energiu, ktorá vás povzbudzuje, aby ste sa o seba starali a kultivovali svoju fyzickú a emocionálnu pohodu. THE 28. októbra 2023, tento lunácia v tomto zemskom znamení nás tiež pozýva ukotviť sa v prítomnosti a uctiť si svoje spojenie s prírodou. Je to vynikajúca príležitosť na dobitie batérií a skutočný energetický „reset“.

Prečítajte si tiež:   Tri znamenia zverokruhu, ktoré budú mať v roku 2024 neobyčajnú schopnosť podnikať: kto sú tieto majstri financií?

Dôležitosť ukotvenia

V tomto období bude nevyhnutné ukotviť sa v prítomnosti a uvedomiť si, čo nás obklopuje. Na to sa odporúča praktizovať outdoorové aktivity, ako je chôdza alebo joga, aby sme posilnili naše spojenie so Zemou a prírodnými živlami. Uzemnenie nám tiež umožňuje lepšie zvládať naše emócie a stres na dennej báze.

Víkendom 28. až 29. októbra sa vďaka splnu mesiaca začne nová éra pre 5 znamení zverokruhu
Víkendom 28. až 29. októbra sa vďaka splnu mesiaca začne nová éra pre 5 znamení zverokruhu

5 znamení zverokruhu ovplyvnených touto novou dobou

Tento spln v Býkovi bude mať zásadný vplyv najmä na 5 astrologických znamení. Podrobné vysvetlenia nižšie:

  1. Býk: Domorodci Býci budú týmto lunáciou priamo ovplyvnení, keďže sa vyskytuje v ich znamení. Osobne aj profesionálne pocítia neodolateľnú túžbu po zmene a evolúcii. Budú sa musieť naučiť odpútať sa od minulosti, aby sa mohli lepšie pohnúť vpred smerom k svojej budúcnosti.
  2. Rakovina: Ľudia narodení v znamení Raka budú ťažiť aj zo zmyselnej a stabilnej energie, ktorú prináša spln mesiaca v Býkovi. Toto obdobie bude priaznivé pre romantické a profesionálne stretnutia, ako aj pre realizáciu dlho milovaných projektov.
  3. Panna: ďalšie zemské znamenie, Panna uvidí počas tohto splnu svoju racionalitu a zmysel pre organizáciu. Tí, ktorí sa narodili v tomto znamení, budú môcť využiť toto obdobie na realizáciu nových projektov a realizáciu svojich najodvážnejších nápadov.
  4. Škorpión: Škorpión, ktorý vždy hľadá emocionálnu intenzitu, bude čerpať zo stabilnej energie, ktorú prináša spln v Býkovi, aby nasmeroval svoje ambície a vášne. Toto lunovanie bude pre nich aj príležitosťou postarať sa o vzťah k sebe a k svojmu okoliu.
  5. Ryby: Ryby, posledné znamenie, ktorého sa týka táto nová éra, budú pozvané, aby sa postarali o svoje fyzické a emocionálne blaho. Spln mesiaca v Býkovi im ponúkne možnosť preorientovať sa na svoje skutočné potreby a vypestovať si autentickú sebalásku.
Prečítajte si tiež:   22. júna nás očakáva Mesiac v Kozorožcovi: Tieto 4 znamenia získajú najviac pozornosti

Počas splnu: praktické rady

Existujú rôzne aktivity a rituály, ktoré môže každý vykonávať v čase splnu 28. októbra 2023, aby mohol ťažiť z priaznivých kozmických energií, ktoré budú pôsobiť. Tu sú nejaké návrhy:

  • Praktizujte meditáciu, aby ste našli stav hlbokej relaxácie a spojenia so sebou samým.
  • Urobte si prechádzku do lesa alebo pozdĺž brehu vody, užite si prírodu a precvičte si uzemnenie.
  • Napíšte si zoznam cieľov, ktoré chcete dosiahnuť na najbližšie týždne a mesiace, pričom majte na pamäti, že počas tohto obdobia je možné všetko.
  • Starajte sa o svoje telo jogou, strečingom alebo aj masážami.

Pre príslušné astrologické znamenia bude dôležité využiť tento spln v Býkovi, aby sa mohli učiť a rásť. Bez ohľadu na ich súčasnú situáciu budú mať príležitosť znovu sa objaviť a dať nový impulz svojmu životu. Rozvojom ich odolnosti a schopnosti prispôsobiť sa budú pripravení čeliť výzvam, ktoré im stoja v ceste, a plne prijať túto novú éru, ktorá prichádza.

Prečítajte si tiež:   22. júna nás očakáva Mesiac v Kozorožcovi: Tieto 4 znamenia získajú najviac pozornosti

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Víkendom 28. až 29. októbra nastáva pre 5 znamení zverokruhu nová éra vďaka splnu mesiaca