Vizuálna výzva: Myslíte si, že vranu, ktorá sa schováva medzi tučniakmi, nájdete za menej ako 15 sekúnd?

Vizuálna výzva môže byť skvelým spôsobom otestovať pozorovacie a koncentračné schopnosti. Tieto testy sú veľmi obľúbené, pretože ponúkajú dobrý moment relaxácie. Svoju schopnosť riešiť optické ilúzie môžete zlepšiť zameraním sa na obrázky alebo ilustrácie. NAŠA vizuálna výzva je nájsť vranu ukrytú medzi veľkou sériou tučniakov za menej ako 15 sekúnd.

Princíp hry je jednoduchý: ponúkame vám ilustrácia veľkej sady tučniakova vašou úlohou je nájsť vranu, ktorá sa medzi nimi skrýva. Aj keď sa to môže zdať jednoduché, nie je to také samozrejmé, keď sa nad tým zamyslíte! Tak čo, ste pripravení na výzvu?

Vizuálna výzva: Dokážete nájsť skrytú vranu medzi tučniakmi za menej ako 15 sekúnd?

Vizuálnou výzvou je nájsť predmet (tu Havrana) ukrytý v skupine podobných predmetov (tu Tučniaky). Aby ste uspeli v tomto type výzvy, je potrebné pozorovať a sústrediť sa na nezvyčajné detaily.

vizuálna výzva _ nájdite vranu ukrytú medzi tučniakmi
optická ilúzia – Obrázok: Instagram

Je potrebné sa pozastaviť nad farbami, tvarom a dokonca aj veľkosťou, aby ste sa pokúsili nájsť objekt, ktorý sa má nájsť. Máš 15 sekúnd nájsť Havrana medzi tučniakmi. Prajeme vám veľa šťastia!

V tomto type výziev musíme použiť naše vynaliezavosť a našu schopnosť myslieť inak. Musíme sa snažiť identifikovať predmety, ktoré vynikajú svojou farbou, tvarom a dokonca aj veľkosťou. Je to dobré cvičenie na rozvoj vášho vizuálne vnímanie, kreativita a analytická myseľ. Nenechajte sa zaskočiť včas a skúste šťastie! Prajeme vám veľa šťastia!

Bola výzva úspešná?

Po hodinách bádania a úvah, s radosťou vám oznamujeme, že vizuálnu výzvu naši najnáročnejší účastníci vyriešili! Corbeau sa nachádza v tieni tučniaka v pravej hornej časti obrázku, ako je znázornené na obrázku nižšie.

vizuálna výzva _ nájdite vranu ukrytú medzi tučniakmi - návod
Riešenie

Gratulujeme všetkým, ktorí našli riešenie, a ďakujeme ostatným účastníkom za trpezlivosť a pochopenie. Vyzývame ľudí, aby zdieľali vizuálnu výzvu so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach, aby sa aj oni mohli pokúsiť vyriešiť túto záhadu.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Vizuálna výzva » Vizuálna výzva: Myslíte si, že vranu, ktorá sa schováva medzi tučniakmi, nájdete za menej ako 15 sekúnd?