Zaujímavé vplyvy nového mesiaca na znamenia zverokruhu v týždni od 16. do 22. októbra 2023

Tajomné vplyvy nového mesiaca v týždni od 16. do 22. októbra 2023: Objavte, ako vaše znamenie zverokruhu bude prosperovať

Tam nový mesiac 14. októbra 2023 znamenal začiatok nového lunárneho cyklu, ktorý má významný vplyv najmä na štyri znamenia zverokruhu. Zistite, aké sú tieto vplyvy a ako ich využiť na zlepšenie svojho života a dosiahnutie svojich cieľov.

Prvé znamenie: Baran

Baran sa bude v týždni od 16. do 22. októbra 2023 cítiť obzvlášť sebavedomo a energicky vďaka blahodarnému vplyvu nového mesiaca. Bude môcť naplno využiť príležitosti, ktoré sa mu naskytnú a dokáže efektívne a úspešne napredovať vo svojich osobných a profesionálnych projektoch. Domorodci v Baranoch si však budú musieť dávať pozor, aby nepodľahli netrpezlivosti a neurobili unáhlené rozhodnutia, ktoré by mohli neskôr ľutovať.

Prečítajte si tiež:   Astrologické znamenia, ktoré čakajú neočakávané príjmy: Kto sa teší na finančný príval budúci týždeň?

Priority a plány

 • Jasne si definujte svoje ciele na nasledujúci mesiac.
 • Ukážte prísnu organizáciu pri riadení svojho času.
 • Posilnite svoju profesionálnu sieť účasťou na podujatiach alebo nadväzovaním nových kontaktov.

Druhé znamenie: Rak domorodci

Domorodci s rakovinou sú obzvlášť vnímaví na lunárne energie a nový mesiac 14. októbra 2023 im prinesie dávku energie a kreativity, ktorá potrvá až do konca mesiaca. Budú tak môcť objavovať nové cesty vo svojich umeleckých alebo intelektuálnych aktivitách a rozvíjať inovatívne a originálne projekty. Rakoviny si však budú musieť dávať pozor, aby sa nenechali rozptyľovať a sústredili sa na svoje hlavné ciele.

Znamenia zverokruhu, ktoré stále ťažia z účinkov nového mesiaca v týždni od 16. do 22. októbra 2023
Znamenia zverokruhu, ktoré stále ťažia z účinkov nového mesiaca v týždni od 16. do 22. októbra 2023

Inšpirácie a úspechy

 1. Usmernite svoju tvorivú energiu stanovením osobných výziev.
 2. Rozvíjajte obohacujúcu spoluprácu s ľuďmi, ktorí zdieľajú rovnaké záujmy.
 3. Doprajte si chvíle oddychu a relaxácie, aby ste podporili vznik nových nápadov.
Prečítajte si tiež:   Dve astrologické znamenia sa tento týždeň pripravujú na silné emócie a prekvapivé obraty!

Tretie znamenie: Váhy

Nový mesiacoktóber 2023 sa zhoduje s obdobím, kedy Slnko prechádza znamením Váh. Rodáci z tohto znamenia budú preto profitovať z dvojitého priaznivého planetárneho vplyvu, ktorý im umožní zažiariť v ich spoločenskom a romantickom živote a prilákať ľudí, ktorí im prinesú oporu a pohodlie. Váhy však budú musieť byť náročné pri výbere vzťahov a vyhýbať sa zložitým alebo konfliktným situáciám.

Harmónia a rovnováha

 • Zvýraznite svoje počúvanie a diplomatické schopnosti, aby ste uľahčili diskusie a napätie.
 • Otvorte sa novým stretnutiam účasťou na kultúrnych alebo športových podujatiach.
 • Postarajte sa o svoju vnútornú a vonkajšiu pohodu, aby ste naplno prejavili svoju prirodzenú krásu a šarm.

Štvrté znamenie: Kozorožec

Prechod nového mesiaca na obloheoktóber 2023 posilní Kozorožcovo odhodlanie a vytrvalosť, čo mu umožní čeliť výzvam, ktoré sa mu postavia do cesty, a dosiahnuť nečakané výšky. Tieto vlastnosti budú obzvlášť užitočné pre rodákov z tohto znamenia, ktorí chcú podniknúť dlhodobý projekt alebo urobiť dôležitý krok vo svojej profesionálnej kariére. Napriek tomu si musia dávať pozor, aby sa neuzavreli do prílišnej prísnosti a aby si zachovali svoju citlivosť.

Prečítajte si tiež:   Vodné znamenia môžu očakávať obrovské šťastie od júna!

Ambicióznosť a odolnosť

 1. Pracujte metodicky a dôsledne, pričom zostaňte otvorení nepredvídaným udalostiam a návrhom od ostatných.
 2. Inšpiráciu hľadajte v príkladoch ľudí, ktorí uspeli v podobných oblastiach.
 3. Preukážte sebadisciplínu a zohľadnite limity dané prácou, ale aj vašimi blízkymi.

Týždeň od 16. do 22. októbra 2023 bude pre Baranov, Rakov, Váh a Kozorožcov, ktorí budú môcť naplno využiť blahodarné účinky nového mesiaca 14. októbra, prosperujúce obdobie. Tieto priaznivé energie prispejú k rozvoju ich talentu, realizácii ich snov a zlepšeniu kvality ich života. Napriek tomu sa budú musieť postarať o kontrolu negatívnych aspektov každého z týchto znamení a pracovať na zavedení vyrovnávacej stratégie, aby skutočne dosiahli šťastie.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Zaujímavé vplyvy nového mesiaca na znamenia zverokruhu v týždni od 16. do 22. októbra 2023