Zistite, ktoré 3 astrologické znamenia sú považované za najviac športové!

Poznajte, ktoré znamenia zverokruhu majú najväčšiu sklon k aktívnemu životnému štýlu a športovým aktivitám.

Šport je činnosť, ktorá umožňuje starať sa o svoje telo a svoje fyzické, ale aj psychické schopnosti. Ak ste športovým fanúšikom a chceli by ste vedieť, či vaše astrologické znamenie patrí medzi najšportovejšie v zverokruhu, tento článok je pre vás!

Poďme ich spolu objaviť tri astrologické znamenia preslávené svojou športovou stránkou.

1. Strelec: šampión športových výziev

Strelec je jedným z najšportovejších astrologických znamení. Ľudia narodení v tomto znamení vždy radi objavujú nové športové disciplíny a prijímajú výzvy. Toto znamenie má vrodenú chuť na dobrodružstvo a objavovanie, čo z nich robí ideálneho športového partnera.

Kvality Strelca po športovej stránke

 • Výdrž: Strelec je obdarený veľkou vytrvalosťou vo fyzickej námahe, ktorá im umožňuje absolvovať tréningy a súťaže bez toho, aby sa cítili príliš unavení.
 • Motivácia: Strelec, ktorý je vždy pripravený prekonať samých seba, často nájde potrebnú motiváciu, aby napredoval vo svojej športovej disciplíne a dosahoval svoje ciele.
Prečítajte si tiež:   Tieto dve znamenia zverokruhu už strácajú dôveru v svojho manžela: Pochybnosti sa hlásia o slovo!

Cvičenie so Strelcom môže byť veľmi stimulujúce a prinúti vás posúvať svoje hranice.

2. Škorpión: intenzita a vášeň v službách športu

Škorpión je ďalšie astrologické znamenie známe pre svoj sklon k športovým aktivitám. Ľudí narodených v tomto znamení často lákajú športy, ktoré si vyžadujú intenzitu, sústredenie a istú dávku rizika.

Pozoruhodné črty Škorpióna v športovej oblasti

 • Intenzita: Škorpión nikdy nerobí veci na polovicu. Keď sa venuje športovej aktivite, dáva do toho všetko svoje srdce a energiu, nerátajúc svoje úsilie.
 • konkurencieschopnosť: Škorpión, ktorý je veľmi pripútaný k napredovaniu a prekonávaniu samých seba, prirodzene hľadá konkurenciu, aby zhodnotil svoje schopnosti a posunul svoje hranice.

Škorpión je preto zdrojom inšpirácie pre tých, ktorí s ním športujú.

3. Baran: bojovnosť a bezhraničná energia

Dynamický a energický Baran je často uvádzaný ako jedno z najšportovejších astrologických znamení. Ľudia narodení v tomto znamení oceňujú najmä športy, ktoré im umožňujú presadiť svoju osobnosť a vypustiť trochu pary.

Prečítajte si tiež:   Objavte, ktoré 3 znamenia čínskeho horoskopu čaká úspešný týždeň plný peňazí a lásky od 24. do 30. júna!

Silné stránky Barana na zemi

 • Bojovnosť: Barana poháňa bojovný duch, ktorý ich neustále tlačí, aby prekonali samých seba. Neváha prijať výzvy a zaujať víťazný postoj v športových súťažiach.
 • Energia: Plný energie, Baran vyniká v športoch vyžadujúcich intenzívne a rýchle úsilie. To im umožňuje nasmerovať svoju bezhraničnú energiu a naplno prekvitať vo svojich aktivitách.

S Baranom ako vaším športovým partnerom očakávajte, že zažijete silné a nezabudnuteľné chvíle!

Ďalšie astrologické znamenia týkajúce sa športovej praxe

Buďte si istí, že všetky znamenia zverokruhu si môžu užívať šport a byť v ňom dobrí tým, že ich zohľadnia a rozvinú určité vlastnosti. V závislosti od preferovaného prvku (voda, zem, vzduch, oheň) budú mať viac či menej spriaznené s určitými disciplínami.

Obľúbené dôvody iných znamení

 • Býk : Namiesto toho sa tomuto znameniu najlepšie hodia pevné, pomalé športy ako kulturistika.
 • Blíženci: Športy, ktoré si vyžadujú veľa premýšľania, ako napríklad šach, sú ideálne pre túto zvedavú a bystrú osobnosť.
 • Rakovina: Vodné športy sa dokonale hodia k tomuto znameniu ovládanému vodou. Plávanie, surfovanie alebo dokonca potápanie sú skvelé možnosti.
 • lev: Leo, fanúšik fyzických a skupinových a outdoorových aktivít, sa cíti veľmi pohodlne v tímových športoch, ako je futbal alebo rugby.
 • Panna: Sú to disciplíny, kde má organizácia a metóda prednosť pred hrubou silou, ako je joga či klasický tanec, ktorý bude najviac vyhovovať jeho osobnosti.
 • Rovnováha : Umelecké a estetické športy ako krasokorčuľovanie, kde sa kladie dôraz na harmóniu a rovnováhu, dobre zodpovedajú ich citlivosti.
 • Kozorožec: Ideálnou odozvou pre toto znamenie sú vytrvalostné športy ako beh, ktorému sa môžu venovať s veľkou pravidelnosťou a disciplínou.
 • Vodnár: Futuristické a inovatívne športy ako korčuľovanie alebo skateboard im umožňujú prejaviť všetku svoju originalitu a kreativitu.
 • Ryby : Jemné a relaxačné športy ako tai chi alebo joga ásany reagujú na spiritualitu a introspekciu špecifickú pre toto znamenie.
Prečítajte si tiež:   Objavte, ktoré 3 znamenia čínskeho horoskopu čaká úspešný týždeň plný peňazí a lásky od 24. do 30. júna!

Každý si nevyhnutne nájde šport, ktorý mu vyhovuje, bez ohľadu na jeho preferovanú fyzickú aktivitu a miesto, kde sa v rámci zverokruhu. Neváhajte sa teda pustiť do novej disciplíny s prihliadnutím na spriaznenosť vášho astrologického znamenia!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Zistite, ktoré 3 astrologické znamenia sú považované za najviac športové!