Zoraďte znamenia zverokruhu od najkrajších po najpodlejšie: ktoré je to vaše?

classement des signes du zodiaque du plus gentil au plus méchant

Každý človek je jedinečný a to isté platí pre astrologické znamenia, ktoré nás ovládajú. Vlastnosti spojené s každým z nich môžu ovplyvniť našu osobnosť a naše správanie. V tomto článku preskúmame Zoraďte znamenia zverokruhu od najkrajších po najhoršie.

Najroztomilejšie znamenia zverokruhu

Je čas zistiť, ktoré sú najpriateľskejšie znamenia zverokruhu!

1. Rakovina (21. 6. – 22. 7.)

Rak je často považovaný za najpriateľskejšie znamenie zverokruhu. Toto vodné znamenie je veľmi empatické, pripútané k rodine a priateľom a vždy pripravené pomôcť druhým. Ľudia narodení v tomto znamení majú veľké srdce a sú schopní ľahko porozumieť emóciám ľudí okolo nich.

Prečítajte si tiež:   Tu sú 3 čínske astrologické znamenia, ktoré by mohli v októbri 2023 zarobiť veľa peňazí
poradie znamení zverokruhu od najkrajších po najhoršie
poradie znamení zverokruhu od najkrajších po najhoršie

2. Býk (20. apríla – 20. mája)

Býk je v tomto rebríčku na druhom mieste. Toto zemské znamenie je známe svojou vernosťou a vytrvalosťou. Býci sú vo všeobecnosti ľudia, na ktorých sa dá spoľahnúť, s veľkou emocionálnou stabilitou a ochranárskou povahou voči svojim blízkym.

3. Ryby (19. február – 20. marec)

Ryby sú tiež vodným znamením, čo vysvetľuje ich súcitnú a altruistickú povahu. Ľudia narodení v tomto znamení majú veľkú schopnosť cítiť emócie druhých a často sú považovaní za skutočné „emocionálne špongie“. Veľmi im záleží na blahu ľudí okolo nich.

Stredné znamenia zverokruhu, pokiaľ ide o láskavosť a podlosť

Niektoré hviezdne znamenia nie sú ani zvlášť pekné, ani zvlášť zlé. Majú rôzne povahové črty, vďaka čomu sú viac nuansovaní ľudia.

4. Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Váhy sú vzdušné znamenie, ktoré vždy hľadá rovnováhu a harmóniu vo svojich vzťahoch. Zatiaľ čo ľudia narodení v tomto znamení môžu byť veľmi spoločenskí a diplomatickí, majú tiež tendenciu vyhýbať sa konfliktom a niekedy sa môžu zdať nerozhodní alebo pasívni tvárou v tvár problémom.

5. Vodnár (20. januára – 18. februára)

Vodnár je tiež vzdušné znamenie, ktoré je známe svojou otvorenou a kreatívnou mysľou. Bývajú tolerantní a ľahko prijímajú odlišnosti od ostatných. Ich potreba nezávislosti a trochu rezervovaná povaha ich však môže pre niektorých sťažiť.

Prečítajte si tiež:   Spln v Baranovi 29. septembra 2023: 4 znamenia zverokruhu konečne prinesú veľké projekty k realizácii

6. Kozorožec (22. 12. – 19. 1.)

Kozorožec je zemské znamenie, známe svojou disciplínou a odhodlaním. Ľudia narodení v tomto znamení sú často veľmi zodpovední a organizovaní, ale niekedy môžu byť vnímaní ako chladní alebo panovační kvôli ich prísnosti a ambíciám.

Najhoršie znamenia zverokruhu

Teraz poďme zistiť, ktoré znamenia zverokruhu sú známe svojou bezbožnosťou!

7. Blíženci (21. mája – 20. júna)

Blíženci sú vzdušné znamenie, ktoré dokáže byť veľmi manipulatívne a sebestredné. Bývajú veľmi inteligentní a komunikatívni, no tieto vlastnosti dokážu využiť aj na klamanie a ovplyvňovanie druhých vo svoj prospech.

8. Lev (23. júla – 22. augusta)

Lev, ohnivé znamenie, je známy svojím nafúknutým egom a túžbou byť vždy stredobodom pozornosti. Ľudia narodení v tomto znamení môžu byť veľmi impozantní a autoritatívni, neustále sa snažia ovládnuť a kontrolovať situácie a ľudí okolo seba.

9. Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panna je zemské znamenie, ktoré môže byť veľmi odsudzujúce a perfekcionistické. Aj keď sú ľudia narodení v tomto znamení často veľmi pracovití a pozorní k detailom, vedia byť aj veľmi nároční a vyberaví k ostatným, čo niekedy sťažuje ich vzťahy.

Prečítajte si tiež:   3 astrologické znamenia, ktoré budú najúspešnejšie v týždni od 25. septembra do 1. októbra 2023

10. Baran (21. marca – 19. apríla)

Baran je ohnivé znamenie so silnou impulzívnosťou a súťaživým duchom. Ľudia narodení v tomto znamení môžu byť veľmi agresívni a netrpezliví, čo môže viesť ku konfliktom a napätiu v ich vzťahoch.

11. Strelec (22. november – 21. december)

Strelec, ďalšie znamenie ohňa, sa často považuje za najnepredvídateľnejšie zo znamení zverokruhu. Majú tendenciu ignorovať dôsledky svojich činov a niekedy môžu byť nezodpovední alebo dokonca sebeckí, pokiaľ ide o rozhodovanie.

12. Škorpión (23. október – 21. november)

Napokon, Škorpión je často vnímaný ako najodpornejšie astrologické znamenie. Toto vodné znamenie je známe svojou intenzívnou, vášnivou a niekedy manipulatívnou povahou, ako aj záľubou v pomste a nevraživosti. Ľudia narodení v tomto znamení môžu byť vo vzťahoch veľmi žiarliví a majetnícki.

Je dôležité si uvedomiť, že táto klasifikácia je všeobecná a nemala by sa považovať za absolútnu pravdu. Každý jedinec je jedinečný a jeho astrologické znamenie je len jedným z prvkov, ktoré ovplyvňujú jeho osobnosť. Spoznávanie druhých, pochopenie ich motivácií a emócií nám umožňuje žiť spolu lepšie, nad rámec klišé spojených so znameniami zverokruhu.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Zoraďte znamenia zverokruhu od najkrajších po najpodlejšie: ktoré je to vaše?